top of page

KOMPLETNÍ SPRÁVA ÚČTŮ

Navrhnu strategii, vytvořím reklamní kampaně a budu je optimalizovat, testovat a posouvat každý měsíc o něco dál v rámci dlouhodobé spolupráce. Zakládám si na tom, aby mě klient vydržel dlouhodobě a taky se mě to daří. Některé klienty mám více než 6 let.

Jak obvykle probíhá kompletní správa?

  • Zavoláme si pros Skype. Potřebuji se dozvědět více o vaší firmě, vašich produktech a vaší marketingové strategii.

  • Vyžádám si přístupy do účtů

  • Navrhnu strategii testování a rozpočet na kampaní potřebných pro splnění cílů.

  • Vytvářím a optimalizuji kampaně, aby dosáhly stanovených cílů, které pak na základě dat vyhodnocuji.

  • Pravidelně vám zasílám report s výsledky, problémy i provedenými změnami. Případně kdykoliv cokoliv můžeme probrat po Skypu nebo emailu.

Pro kompletní správu účtu si stačí vybrat jeden z balíčků dle toho, kolik do vašeho účtu investujete peněz ZDE
Samozřejmě jsem tu pro klienta, takže se lze domluvit i jinak... hodinově, paušálně, výkonostně nebo jejich kombinaci.
Snímek obrazovky 2018-09-09 v 16.10.13_e

Ladislav Torčík, CEO at

        Nanosilver®

Když jsme se viděli porve...v kavárně "Muzeum" na Václaváku, psal se rok 2014 a absolutně jsem  netušil, že naše spolupráve potrvá až do dnešních dní. Letos to bude již šestý rok.

Snímek obrazovky 2018-09-24 v 18.52.25.p

Tomáš Pětivoký, CEO at Dine4Fit®

Ondřej nám spravuje GoogleAds kampaně na aplikace Android a IOS které jsou založené na strojovém učení. Kampaně cílíme převážně na Rusko a republiky bývalého SSSR. Nejnovější možnosti v PPC máme aplikovány dříve, než se o nich někde dočtu.

google-play-badge.png
apple-app-store.png
Snímek obrazovky 2018-09-13 v 20.50.52.p

Alena Repina, CEO at

Draw Planet®

S Ondřejem spolupracujeme 6 let, vlastně od vzniku Draw Planet. Jsme mu moc vděčni za jeho pomoc. Neustále přichazi s novinkami, které vždy zafungují.

Snímek obrazovky 2018-10-02 v 16.12.56.p

Jan Petr, CEO at VitalVibe®

Ondřej nám spravuje AdWords, Sklik i Facebook. Naše spolupráce trvá druhým rokem a všechny tři účty se někam posouvají. Oceňuji zejména novinky a pokročilé nastavení v účtech jako např. remarketing, video kampaně a video remarketing. Jednou za měsíc si zavoláme přes Skype a probereme, co se v účtu odehrálo a na čem se bude pracovat následující měsíc.

alex.png

Alex Ilyash, Eurotrips®

Naše cestovní kancelář se specializuje na zájezdy po zemích EU. Ondřej přesně zacílil na naši cílovou skupinu mladých lidí se zájmem o netradiční cestování a již během prvního měsíce se nám díky AdWords naplnil celý další autobus mladých lidí. Takže Ondřeje jednoznačně doporučuji.

22528202_10208331791251254_1495674168145

Vašek Raiser, CEO Biovara®

Spolupráce s Ondřejem na nastavení AdWords a Sklik reklamy pro naši firmu se zdravou výživou dopadla výborně. Spolupracujeme již více než rok. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaní včetně různých seznamů remarketingu. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup.

bottom of page